Każdy z Was choć raz był w muzeum. Ogromne sale wypełnione setkami obrazów. Gdzie pośpiesznie poruszamy  się aby na pewno zobaczyć wszystkie obrazy. 

 

Tym sposobem średnio poświęca się tylko 8 sekund na jedno dzieło. 8 sekund starczy co najwyżej na dowiedzenie się kto był autorem i jaki jest tytuł obrazu.

 

Czy to ma sens? Spróbujcie sobie przypomnieć jak wiele z tych dzieł zapamiętaliście. Niewiele prawda? 

 

No właśnie, większość osób ma ogromny problem z rozumieniem sztuki. A dzieła sztuki mówią bardzo wiele, ale my nie potrafimy tego odebrać. 

 

Rozwiązanie jest bardzo proste. Ja daję Wam odpowiednie narzędzia, z których możecie korzystać przez całe życie. Poprzez zadawanie odpowiednich pytań każdy z Nas może uzyskiwać odpowiedzi, które pozwolą w pełni czytać dzieła sztuki.

Ilość możliwości poznawania sztuki jest ogromna tak samo jak jej wykorzystywania.

Szkolenia integracyjne i warsztaty ze sztuki “Poza ramami” odpowiadają na problem nieumiejętności odbierania sztuki przez ludzi oraz braku takiego rodzaju aktywności w branży szkoleniowej.

 

Dodają wyjątkową wartość pracownikom dużych firm.  W niecodziennej formie warsztatowej wprowadzają w świat historii sztuki poprzez ciekawe opowieści i wykorzystanie interakcji z uczestnikami. Od nauki czytania obrazów po zgłębianie szczegółowych zagadnień tematycznych. 

 

Sztuka to wartość estetyczna,  intelektualna,  ale także finansowa!

 © 2020 by Poza Ramami